19.09.2019 - Police - I Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2019/2020


W dniu 19 września 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach zaimaugurowane zostały Polickie Czwartki Lekkoatletyczne sezonu 2019/2020. W zawodach udział wzięło 94 zawodników. Najlepszy wynik zawodów uzyskała Weronika Jasiak ww biegu na 60 metrów wynikiem 8,56 sekundy oraz w skoku w dal ze strefy wynikiem 4,58 metra. Bardzo dobry wynik w skoku w dal ze strefy uzyskała także Julia Rudnik wynikiem 4,50 metra. Po Czwartkach odbyły się dodatkowe biegi na 100 metrów, w których najlepsze wyniki uzyskały Weronika Sadowska, która uzyskała wynik 13,52 sekundy oraz Natalia Stefańska wynikiem 13,99 sekundy.





60 metrów K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    8,56 (rek. życ. +0,23)
 2. Garsztka Nadia (07)         -    8,90 (rek. życ. +0,01)
 3. Rudnik Julia (07)           -    9,05 (rek. życ. +0,06)
 4. Boczkowska Nadia (08)       -    9,20 (rek. życ. +0,04)
 5. Fila Amelia (07)            -    9,30 (rek. życ. +0,01)
 6. Goliszewska Helena (10)     -    9,39
 7. Piekarska Natalia (08)      -    9,70
 8. Zygoń Aleksandra (07)       -    9,75
 9. Olender Anastazja (07)      -    9,93
10. Rudź Wiktoria (08)          -   10,15 (rek. życ.)
11. Orzeł Wiktoria (08)         -   10,30
13. Sterna Alicja (09)          -   10,39
15. Wróbel Aleksandra (07)      -   10,47 (rek. życ. +0,12) 
16. Macała Zuzanna (08)         -   10,63
18. Wajer Oliwia (09)           -   10,83 (rek. życ.)
20. Kubicka Nikola (08)         -   11,01 (rek. życ. +0,02)
21. Zygoń Blanka (10)           -   11,04 (rek. życ.)

100 metrów K.

 1. Sadowska Weronika (06)      -   13,52                      (IV kl. sport.)
 2. Stefańska Natalia (05)      -   13,99 (rek. życ. +0,27)     (V kl. sport.)
 3. Piwońska Oliwia (06)        -   14,04 (rek. życ. +0,03)     (V kl. sport.)
 4. Rorbach Oliwia (06)         -   14,80
 5. Ceniuch Anna (05)           -   14,86 (rek. życ. +0,13)
 6. Kaźmierczak Aleksandra (06) -   14,90
 7. Kaźmierczak Alicja (03)     -   15,01 (rek. życ. +0,28)
 8. Morawian Amelia (04)        -   15,50

300 metrów K.

 1. Sosnowska Amelia (07)       -   50,12
 2. Tamulonek Julia (09)        -   54,48

skok w dal strefa K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    4,58
 2. Rudnik Julia (07)           -    4,50 (rek. życ. +0,17)
 3. Garsztka Nadia (07)         -    4,23 (rek. życ. +0,17)
 4. Sosnowska Amelia (07)       -    4,20
 5. Piwońska Oliwia (06)        -    4,18 (rek. życ. +0,11)
 6. Ceniuch Anna (05)           -    4,10 (rek. życ. +0,20)
 7. Rorbach Oliwia (06)         -    4,07
 8. Morawian Amelia (04)        -    4,00
 9. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    4,00
10. Fila Amelia (08)            -    3,97 (rek. życ. +0,03)
11. Boczkowska Nadia (08)       -    3,83
12. Wajer Oliwia (09)           -    3,73 (rek. życ. +0,24)
13. Goliszewska Helena (10)     -    3,70
14. Piekarska Natalia (08)      -    3,70
15. Olender Anastazja (07)      -    3,62
16. Tamulonek Julia (09)        -    3,55 (rek. życ. +0,22)
17. Zygoń Aleksandra (07)       -    3,47
18. Rudź Wiktoria (08)          -    3,40 (rek. życ.)
19. Kubicka Nikola (08)         -    3,40
22. Wróbel Aleksandra (07)      -    3,17
23. Zygoń Blanka (10)           -    3,05 (rek. życ.)
27. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,90

60 metrów M.

 3. Zapałowski Filip (07)       -    9,31
 6. Kunze Kamil (07)            -    9,57

300 metrów M.

 1. Wysocki Nikodem (05)        -   44,54
 2. Opas Szymon (09)            -   50,12

1000 metrów M.

 1. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:41,64

skok w dal strefa M.

 3. Kunze Kamil (07)            -    4,12
 4. Zapałowski Filip (07)       -    4,00
 5. Opas Szymon (09)            -    3,80 (rek. życ.)