03.10.2019 - Police - II Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2019/2020


W dniu 3 października 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach odbyły się II Polickie Czwartki Lekkoatletyczne sezonu 2019/2020. W zawodach udział wzięło 93 zawodników. Najlepsze wyniki zawodów uzyskały Weronika Jasiak ww biegu na 300 metrów wynikiem 47,30 sekundy, Julia Rudnik w skoku w dal ze strefy wynikiem 4,44 metra oraz Amelia Sosnowska w tej samej konkurencji wynikiem 4,37 metra. Po Czwartkach odbył się dodatkowo skok w dal starszych zawodniczek, w którym najlepsze wyniki uzyskała Natalia Stefańska w skoku w dal wynikiem 4,63 metra oraz bieg na 300 metrów, w którym Weronika Sadowska uzyskała wynik 45,95 i Oliwia Piwońska wynik 47,43 sekundy.





60 metrów K.

 1. Goliszewska Helena (10)     -    9,49
 2. Zygoń Aleksandra (07)       -    9,79
 3. Tamulonek Julia (09)        -    9,86
 4. Rudź Wiktoria (08)          -   10,04 (rek. życ. +0,11)
 5. Orzeł Wiktoria (08)         -   10,41
 6. Zdanowicz Nikola (08)       -   10,50 (rek. życ.)
 7. Bany Dominika (10)          -   10,52 (rek. życ.)
 8. Macała Zuzanna (08)         -   10,72
 9. Wróbel Aleksandra (07)      -   10,80 
20. Zygoń Blanka (10)           -   11,81

300 metrów K.

 1. Sadowska Weronika (06)      -   45,95 (rek. życ. +0,04)    (IV kl. sport.)
 2. Jasiak Weronika (07)        -   47,30                       (V kl. sport.)
 3. Piwońska Oliwia (06)        -   47,43 (rek. życ. +0,39)     (V kl. sport.)
 4. Rorbach Oliwia (06)         -   50,27
 5. Rudnik Julia (07)           -   50,80 (rek. życ. +3,73)
 6. Sosnowska Amelia (07)       -   51,19
 7. Boczkowska Nadia (08)       -   53,88
 8. Olender Anastazja (07)      -   55,19 (rek. życ. +0,39)
 9. Fila Amelia (08)            -   55,53
10. Piekarska Natalia (08)      -   56,72
11. Garsztka Nadia (07)         -   59,21
13. Sterna Alicja (09)          -   60,93
14. Wajer Oliwia (09)           -   63,69 (rek. życ.)

600 metrów K.

 1. Czajkowska Wiktoria (06)    - 2:07,29

skok w dal strefa K.

 1. Rudnik Julia (07)           -    4,44
 2. Sosnowska Amelia (07)       -    4,37
 3. Jasiak Weronika (07)        -    4,03
 4. Garsztka Nadia (07)         -    4,02
 5. Boczkowska Nadia (08)       -    4,00
 6. Fila Amelia (08)            -    3,84
 7. Piekarska Natalia (08)      -    3,74
 8. Goliszewska Helena (10)     -    3,72
 9. Tamulonek Julia (09)        -    3,70 (rek. życ. +0,15)
10. Zdanowicz Nikola (08)       -    3,60 (rek. życ.)
11. Olender Anastazja (07)      -    3,60
12. Rudź Wiktoria (08)          -    3,56 (rek. życ. +0,16)
13. Zygoń Aleksandra (07)       -    3,33
14. Wajer Oliwia (09)           -    3,32
15. Zygoń Blanka (10)           -    2,98
16. Wróbel Aleksandra (07)      -    2,98
20. Bany Dominika (10)          -    2,80 (rek. życ.)
28. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,38

skok w dal K.

 1. Stefańska Natalia (05)      -    4,63                       (V kl. sport.)
 2. Morawian Amelia (04)        -    4,04 
 3. Rorbach Oliwia (06)         -    3,88 (rek. życ. +0,19)
 4. Czajkowska Wiktoria (06)    -    3,64 (rek. życ.)
 5. Piwońska Oliwia (06)        -    3,61

60 metrów M.

 3. Zapałowski Filip (07)       -    9,20

300 metrów M.

 2. Kunze Kamil (07)            -   57,66

1000 metrów M.

 1. Mieszała Wojciech (05)      - 3:39,99
 2. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:42,37

skok w dal strefa M.

 2. Kunze Kamil (07)            -    4,06
 3. Zapałowski Filip (07)       -    4,03