17.10.2019 - Police - III Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2019/2020


W dniu 17 października 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach odbyły się III Polickie Czwartki Lekkoatletyczne sezonu 2019/2020. W zawodach udział wzięło 104 zawodników. Najlepsze wyniki zawodów uzyskały Weronika Jasiak ww biegu na 60 metrów wynikiem 8,71 sekundy i 4,53 metra w skoku w dal ze strefy, Julia Rudnik w skoku w dal ze strefy wynikiem 4,35 metra oraz Nadia Boczkowska w tej samej konkurencji wynikiem 4,32 metra. Po Czwartkach odbył się dodatkowo skok w dal starszych zawodniczek, w którym rekordy życiowe osiągnęła Oliwia Piwońska wynikiem 4,27 metra oraz Anna Ceniuch wynikiem 3,91 metra.





60 metrów K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    8,71
 2. Garsztka Nadia (07)         -    9,04
 3. Rudnik Julia (07)           -    9,07
 4. Boczkowska Nadia (08)       -    9,21
 5. Goliszewska Helena (10)     -    9,36
 6. Sosnowska Amelia (07)       -    9,51 (rek. życ. +0,01)
 7. Zygoń Aleksandra (07)       -    9,64
 8. Fila Amelia (08)            -    9,66
 9. Tamulonek Julia (09)        -    9,75
10. Rudź Wiktoria (08)          -    9,87 (rek. życ. +0,17)
11. Olender Anastazja (07)      -    9,89
12. Zdanowicz Nikola (08)       -    9,91 (rek. życ. +0,59)
13. Piekarska Natalia (08)      -    9,98
15. Wróbel Aleksandra (07)      -   10,20 (rek. życ. +0,27) 
16. Orzeł Wiktoria (08)         -   10,23
18. Wajer Oliwia (09)           -   10,42 (rek. życ. +0,41)
20. Kasica Oliwia (09)          -   10,52 (rek. życ.)
21. Sterna Alicja (09)          -   10,57
22. Macała Zuzanna (08)         -   10,58
25. Zygoń Blanka (10)           -   10,97 (rek. życ. +0,07)
26. Bany Dominika (10)          -   10,99

skok w dal strefa K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    4,53
 2. Rudnik Julia (07)           -    4,35
 3. Boczkowska Nadia (08)       -    4,32 (rek. życ. +0,27)
 4. Sosnowska Amelia (07)       -    4,25
 5. Garsztka Nadia (07)         -    4,01
 6. Fila Amelia (08)            -    3,97
 7. Zdanowicz Nikola (08)       -    3,86 (rek. życ. +0,26)
 8. Tamulonek Julia (09)        -    3,83 (rek. życ. +0,13)
 9. Goliszewska Helena (10)     -    3,73
10. Olender Anastazja (07)      -    3,68
11. Rudź Wiktoria (08)          -    3,62 (rek. życ. +0,06)
12. Piekarska Natalia (08)      -    3,61
13. Zygoń Aleksandra (07)       -    3,54
14. Wróbel Aleksandra (07)      -    3,47
15. Wajer Oliwia (09)           -    3,36
20. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,98
21. Zygoń Blanka (10)           -    2,96
22. Bany Dominika (10)          -    2,91 (rek. życ. +0,11)

skok w dal K.

 1. Piwońska Oliwia (06)        -    4,27 (rek. życ. +0,60)
 2. Ceniuch Anna (05)           -    3,91 (rek. życ. +0,30)

60 metrów M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    9,16
 3. Kunze Kamil (07)            -    9,53

skok w dal strefa M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    4,04