16.04.2019 - Police - VI Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2018/2019


W dniu 16 kwietnia 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach zainaugurowany został nowy sezon lekkoatletyczny 2019. Tego dnia został zorganizowany VI Policki Czwartek Lekkoatletyczny sezonu 2018/2019. Ogólnopolski strajk nauczycieli spowodował, że udział w zawodach wzięło tylko 51 zawodników. Najlepszy wynik zawodów uzyskała Weronika Jasiak, która w biegu na 300 metrów uzyskała bardzo dobry wynik 46,77 sek. Weronika Sadowska w biegu na 60 metrów uzyskała wynik 8,95 sek.




60 metrów K.

 1. Sadowska Weronika (06)      -    8,95
 2. Jasiak Weronika (07)        -    8,98
 3. Budner Julia (06)           -    9,23
 4. Rorbach Oliwia (06)         -    9,24 (rek. życ. +0,11)
 5. Garsztka Nadia (07)         -    9,38 (rek. życ. +0,12)
 6. Rudnik Julia (07)           -    9,50 (rek. życ. +0,27)
 7. Fila Amelia (07)            -    9,68
 8. Sosnowska Amelia (07)       -    9,74 (rek. życ. +0,08)
 9. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    9,84
10. Goliszewska Helena (10)     -    9,92 (rek. życ. +0,19)
11. Olender Anastazja (07)      -    9,93
12. Boczkowska Nadia (08)       -    9,98 (rek. życ.)
13. Zygoń Aleksandra (07)       -   10,16
14. Tamulonek Julia (09)        -   10,22 (rek. życ.)
15. Ochal Maja (09)             -   10,26 (rek. życ.)
16. Orzeł WIktoria (08)         -   10,52
17. Jatczak Karolina (06)       -   10,59
18. Macała Zuzanna (08)         -   11,30
19. Kulibaba Aleksandra (09)    -   11,32 (rek. życ.)
20. Kubicka Nikola (08)         -   11,59 (rek. życ.)
21. Sterna Alicja (09)          -   11,95 (rek. życ.)

300 metrów K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -   46,77                       (V kl. sport.)
 2. Piwońska Oliwia (06)        -   51,12
 3. Tamulonek Julia (09)        -   56,56 (rek. życ.)
 4. Sterna Alicja (09)          -   62,44 (rek. życ.)
 5. Nowicka Amelia (08)         -   66,83 (rek. życ.)

600 metrów K.

 1. Czajkowska Wiktoria (06)    - 2:09,31

skok w dal strefa K.

 1. Budner Julia (06)           -    4,21 (rek. życ. +0,01)
 2. Jasiak Weronika (07)        -    4,16
 3. Rudnik Julia (07)           -    4,14 (rek. życ. +0,32)
 4. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    4,09 (rek. życ. +0,22)
 5. Sadowska Weronika (06)      -    4,03
 6. Sosnowska Amelia (07)       -    3,97 (rek. życ. +0,20)
 7. Rorbach Oliwia (06)         -    3,93 (rek. życ. +0,08)
 8. Czajkowska WIktoria (06)    -    3,89
 9. Olender Anastazja (07)      -    3,80 (rek. życ. +0,07)
10. Fila Amelia (08)            -    3,78
11. Goliszewska Helena (10)     -    3,69 (rek. życ. +0,04)
12. Boczkowska Nadia (09)       -    3,68 (rek. życ.)
13. Garsztka Nadia (07)         -    3,55
14. Jatczak Karolina (06)       -    3,48
15. Zygoń Aleksandra (07)       -    3,46 (rek. życ. +0,18)
16. Tamulonek Julia (09)        -    3,30 (rek. życ.)
17. Sterna Alicja (09)          -    3,25 (rek. życ.)
18. Orzeł Wiktoria (08)         -    3,09 (rek. życ. +0,29)
19. Kubicka Nikola (08)         -    3,01 (rek. życ.)
20. Nowicka Amelia (08)         -    2,35 (rek. życ.)

skok w dal strefa K.

 1. Oberlan Julia (02)          -    4,64 (rek. życ.)
 2. Wieczorek Agnieszka (02)    -    4,60 (rek. życ.)
 3. Borejza Martyna (04)        -    4,54 (rek. życ. +0,17)
 4. Jatczak Natalia (05)        -    4,17
 5. Gadomska Maja (05)          -    4,15
 6. Sajewicz Alicja (05)        -    3,87 (rek. życ. +0,14)
 7. Ceniuch Anna (05)           -    3,87

60 metrów M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    8,94
 2. Kunze Kamil (07)            -    9,75

1000 metrów M.

 1. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:38,31 (rek. życ. +7,81)

skok w dal strefa M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    3,95