25.04.2019 - Police - VII Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2018/2019


W dniu 25 kwietnia 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach odbył się VII Policki Czwartek Lekkoatletyczny sezonu 2018/2019. Dalej ciągnący się ogólnopolski strajk nauczycieli spowodował, że udział w zawodach wzięło tylko 59 zawodników. Najlepszy wynik zawodów uzyskała Weronika Sadowska w biegu na 60 metrów. Jej wynik to 8,63 sekundy.




60 metrów K.

 1. Sadowska Weronika (06)      -    8,63 (rek. życ. +0,12)
 2. Jasiak Weronika (07)        -    8,82
 3. Budner Julia (06)           -    8,94
 4. Garsztka Nadia (07)         -    9,03 (rek. życ. +0,35)
 5. Rorbach Oliwia (06)         -    9,15 (rek. życ. +0,09)
 6. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    9,38 (rek. życ. +0,46)
 7. Fila Amelia (07)            -    9,47
 8. Goliszewska Helena (10)     -    9,74 (rek. życ. +0,18)
 9. Ochal Maja (09)             -   10,05 (rek. życ. +0,21)
10. Jatczak Karolina (06)       -   10,11
11. Orzeł Wiktoria (08)         -   10,26 (rek. zyc. +0,21)
14. Sterna Alicja (09)          -   10,61 (rek. życ. +1,34)
15. Macała Zuzanna (08)         -   10,80 (rek. życ. +0,04)
17. Kulibaba Aleksandra (09)    -   10,93 (rek. życ. +0,39)
19. Kubicka Nikola (08)         -   11,03 (rek. życ. +0,56)

300 metrów K.

 1. Piwońska Oliwia (06)        -   50,07
 2. Sosnowska Amelia (07)       -   51,72 (rek. życ.)
 3. Boczkowska Nadia (08)       -   52,97 (rek. życ.)
 4. Olender Anastazja (07)      -   55,88 (rek. życ. +2,48)
 5. Sterna Alicja (09)          -   58,18 (rek. życ. +4,26)

600 metrów K.

 1. Czajkowska Wiktoria (06)    - 2:05,84

skok w dal strefa K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    4,46 (rek. życ. +0,02)
 2. Sadowska Weronika (06)      -    4,34
 3. Budner Julia (06)           -    4,31 (rek. życ. +0,10)
 4. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    4,04
 5. Czajkowska WIktoria (06)    -    4,03 (rek. życ. +0,10)
 6. Boczkowska Nadia (09)       -    4,01 (rek. życ. +0,33)
 7. Piwońska Oliwia (06)        -    3,88
 8. Fila Amelia (08)            -    3,87
 9. Sosnowska Amelia (07)       -    3,85
10. Rorbach Oliwia (06)         -    3,85
11. Garsztka Nadia (07)         -    3,76 (rek. życ. +0,09)
12. Olender Anastazja (07)      -    3,70
13. Goliszewska Helena (10)     -    3,69
15. Kubicka Nikola (08)         -    3,12 (rek. życ. +0,11)
17. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,92

skok w dal strefa K.

 1. Oberlan Julia (02)          -    4,83 (rek. życ. +0,19)
 2. Stefańska Natalia (05)      -    4,65 (rek. życ. +0,22)
 3. Borejza Martyna (04)        -    4,49
 4. Sajewicz Alicja (05)        -    4,13 (rek. życ. +0,26)
 5. Morawiam Amelia (04)        -    4,12
 6. Gadomska Maja (05)          -    3,94
 7. Ceniuch Anna (05)           -    3,90
 8. Kalińska Joanna (04)        -    3,52 (rek. życ.)

60 metrów M.

 2. Zapałowski Filip (07)       -    8,93
 4. Kunze Kamil (07)            -    9,27 (rek. zyc. +0,21)

100 metrów M. (PK)

 1. Kalinowski Jakub (03)       -   12,22
 2. Stachowiak Michał (03)      -   12,88
 3. Orjanik Dawid (04)          -   13,92 (rek. życ.)
 4. Wysocki Nikodem (05)        -   13,11 (rek. życ. +0,49)
 5. Mieszała Wojciech (05)      -   13,62 (rek. życ.)

1000 metrów M.

 1. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:42,09

skok w dal strefa M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    3,88