09.05.2019 - Police - VIII Zawody z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne” w sezonie 2018/2019


W dniu 9 maja 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Policach został zorganizowany VIII Policki Czwartek Lekkoatletyczny sezonu 2018/2019. W zawodach udział wzięło 124 zawodników. Były to bardzo owocne w rekordy życiowe zawody. Nasi zawodnicy poprawili je 20-krotnie. Najlepiej zaprezentowały się nasze młode sprinterki: Weronika Jasiak oraz Weronika Sadowska.




60 metrów K.

 1. Sadowska Weronika (06)      -    8,64 
 2. Jasiak Weronika (07)        -    8,79 (rek. życ. +0,01)
 3. Garsztka Nadia (07)         -    8,99 (rek. życ. +0,04)
 4. Rudnik Julia (07)           -    9,19 (rek. życ. +0,31)
 5. Rorbach Oliwia (06)         -    9,29
 6. Piwońska Oliwia (06)        -    9,34
 8. Sosnowska Amelia (07)       -    9,52 (rek. życ. +0,16)
 9. Zygoń Aleksandra (07)       -    9,67 (rek. życ. +0,49)
10. Fila Amelia (07)            -    9,68
11. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    9,68
12. Boczkowska Nadia (08)       -    9,73 (rek. życ. +0,25)
13. Olender Anastazja (07)      -    9,88
14. Goliszewska Helena (10)     -    9,89
15. Czajkowska Wiktoria (06)    -   10,05 (rek. życ. +0,49)
16. Piekarska Natalia (08)      -   10,15
17. Jatczak Karolina (06)       -   10,39
20. Orzeł Wiktoria (08)         -   10,49
21. Sterna Alicja (09)          -   10,51 (rek. życ. +0,10)
38. Macała Zuzanna (08)         -   11,21
41. Kubicka Nikola (08)         -   11,32

300 metrów K.

 1. Sterna Alicja (09)          -   57,01 (rek. życ. +1,17)

600 metrów K.

 1. Jasiak Weronika (07)        - 1:56,08
 2. Sosnowska Amelia (07)       - 2:01,19 (rek. życ.)
 3. Piwońska Oliwia (06)        - 2:02,82
 4. Czajkowska Wiktoria (06)    - 2:02,87
 5. Rorbach Oliwia (06)         - 2:03,29 (rek. życ.)
 6. Zygoń Aleksandra (07)       - 2:07,32 (rek. życ.)

skok w dal strefa K.

 1. Jasiak Weronika (07)        -    4,60 (rek. życ. +0,14)
 2. Sadowska Weronika (06)      -    4,50
 4. Rorbach Oliwia (06)         -    4,22 (rek. życ. +0,29)
 5. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    4,22 (rek. życ. +0,13)
 6. Rudnik Julia (07)           -    4,08
 7. Piwońska Oliwia (06)        -    4,07
 8. Czajkowska WIktoria (06)    -    4,07 (rek. życ. +0,04)
 9. Boczkowska Nadia (09)       -    4,03 (rek. życ. +0,02)
10. Sosnowska Amelia (07)       -    4,00 (rek. życ. +0,03)
11. Goliszewska Helena (10)     -    3,90 (rek. życ. +0,21)
12. Fila Amelia (08)            -    3,88
13. Garsztka Nadia (07)         -    3,83 (rek. życ. +0,07)
14. Olender Anastazja (07)      -    3,77
16. Zygoń Aleksandra (07)       -    3,70 (rek. życ. +0,24)
18. Piekarska Natalia (08)      -    3,60 (rek. życ. +0,19)
20. Jatczak Karolina (06)       -    3,44
37. Kubicka Nikola (08)         -    3,05
43. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,90

60 metrów M.

 1. Zapałowski Filip (07)       -    8,86

300 metrów M.

 3. Kunze Kamil (07)            -   57,03

1000 metrów M.

 1. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:38,91

skok w dal strefa M.

 3. Kunze Kamil (07)            -    4,10 (rek. życ. +0,07)
 8. Zapałowski Filip (07)       -    3,88