ZAWODNICY I TRENERZY UKL "ÓSEMKA" POLICE - 2019 ROK




trener: Kamiński Ryszard

1. Andrzejewska Natalia
2. Borejza Martyna
3. Burba Karolina
4. Ceniuch Anna
5. Gadomska Maja
6. Gładek Edyta
7. Golema Martyna
8. Jaguszewska Zuzanna
9. Jatczak Natalia
10. Jendrzejczak Patrycja
11. Kalińska Joanna
12. Komocka Julia
13. Kucharska Bogumiła
14. Kuczyńska Hanna
15. Malicka Paulina
16. Marchlewska Patrycja
17. Morawian Amelia
18. Morawian Michalina
19. Oberlan Julia
20. Prabucka Weronika
21. Sajewicz Alicja
22. Stefańska Natalia
23. Subocz Magdalena
24. Wieczorek Agnieszka

     trener: Paulina Oberlan

1. Bogacka Wiktoria
2. Budner Julia
3. Ceniuch Urszula
4. Fila Amelia
5. Garsztka Nadia
6. Jasiak Weronika
7. Jatczak Karolina
8. Kaźmierczak Aleksandra
9. Kiełpińska Lidia
10. Olender Anastazja
11. Orzeł Wiktoria
12. Piekarska Natalia
13. Piwońska Oliwia
14. Prieditis Matylda
15. Rorbach Oliwia
16. Rudnik Julia
17. Sadowska Weronika
18. Sosnowska Amelia
19. Szremska Karina
20. Tarocińska Maja
21. Wróbel Aleksandra
22. Zygoń Aleksandra

     trener: Dariusz Saniewski

1. Anyszewski Dominik
2. Apiecionek Mateusz
3. Balcerzak Aleksandra
4. Balcerzak Przemysław
5. Błaszczyk Paweł
6. Bułatowicz Bartek
7. Czajkowska Wiktoria
8. Dołżańska Sandra
9. Frąckowiak Hanna
10. Grygorcewicz Jan
11. Kopociński Mateusz
12. Kotarska Anna
13. Madej Anna
14. Mirowski Błażej
15. Olichwer Rafał
16. Opas Szymon
17. Saczuk Artur
18. Zapałowski Filip
19. Zawada Małgorzata



     trener: Sławomir Waryszak

1. Chlastwa Antoni
2. Frąckowiak Iga
3. Goliszewska Helena
4. Goliszewski Stefan
5. Greber Oliwier
6. Grochowska Karolina
7. Grochowski Mateusz
8. Jakimowcz Sandra
9. Korbal Oliwia
10. Kubicka Nikola
11. Kulibaba Aleksandra
12. Kulibaba Wojciech
13. Kurtel Bartosz
14. Lichtarski Dawid
15. Macała Mateusz
16. Macała Zuzanna
17. Marcinkowska Roksana
18. Mika Wojciech
19. Morawiec Stefan
20. Niemiro Jagoda
21. Ochal Maja
22. Ogórek Magdalena
23. Piechota Liliana
24. Piechota Zuzanna
25. Połeć Oliwier
26. Siedlecki Rafał
27. Sladkova Violetta
28. Stankiewicz Wiktoria
29. Sterna Alicja
30. Tamulonek Julia
31. Woś Zuzanna
32. Zygmunt Jan
33. Żakowski Bartłomiej



    trener: Rafał Czerniec

1. Bronka Maksymilian
2. Jezierski Kacper
3. Kalinowski Jakub
4. Kunze Kamil
5. Mieszała Wojciech
6. Pabin Krystian
7. Stachowiak Michał
8. Statkiewicz Grzegorz
9. Wardziak Gracjan
10. Wysocki Nikodem
11. Wojtowicz Szymon



Seniorzy

1. Kamińska Małgorzata
2. Prabucka Karolina
3. Prabucki Jarosław
4. Saniewski Dariusz
5. Waryszak Sławomir
6. Zapałowski Krzysztof