25.04.2017 - Gryfino - Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada i Licealiada
w Drużynowych Biegach Przełajowych



We wtorkowe przedpołudnie 24 kwietnia 2017 roku w Gryfinie zorganizowane zostały przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy oraz MKS Hermes Gryfino Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada i Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. Udział w zawodach wzięła między innymi reprezentacja powiatu polickiego. Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się: Weronika Jasiak - 15 miejsce w kategorii 11-latek oraz Kacper Urtnowski - 13 miejsce w kategorii 12/13-latków.


Oliwia Piwońska, Maja Tarocińska, Zuzanna Dobosz

W środku Martyna Borejza i Anna Ceniuch

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta Rocznik 2006 i młodsi
  15. Jasiak Weronika (07) SP 3 Police (UKL Ósemka Police)
  24. Pietruszyńska Joanna (06) SP Pilchowo (UKL Ósemka Police)
  29. Tarocińska Maja (06) SP 2 Police (UKL Ósemka Police)
  67. Dobosz Zuzanna (06) SP 8 Police (UKL Ósemka Police)
  79. Zygoń Aleksandra (2006) SP 8 Police

Dziewczęta Rocznik 2004/2005
  58. Borejza Martyna (04) SP 8 Police (UKL Ósemka Police)
  62. Ceniuch Anna (05) SP 2 Police (UKL Ósemka Police)
  99. Jarosz Gabriela (05) SP 8 Police

Chłopcy Rocznik 2006 i młodsi
  38. Fontana Nial (06) SP Niekłończyca
  43. Dobieżyński Alan (06) SP 8 Police (UKL Ósemka Police)
  44. Osak Maciej (06) SP 8 Police
  69. Urbański Kacper (06) SP Przecław
  85. Sulej Piotr (06) SP Przecław
  91. Kmieciak Adrian (06) SP Przecław
  94. Śmigielski Oskar (06) SP Przecław

Chłopcy Rocznik 2004/2005
  13. Urtnowski Kacper (04) SP 3 Police (UKL Ósemka Police)
  26. Łuczak Aleksander (04) SP Przecław
  47. Białek Seweryn (04) SP Przecław
  71. Klebanowski Gracjan (04) SP Przecław
 101. Krzywiński Piotr (04) SP Przecław

Wojewódzka Gimnazjada

Dziewczęta Rocznik 2001/2003
  66. Właśniewska Klaudia (03) G Przecław
  74. Sewastianow Agata (03) G Przecław
  75. Wołoszyn Aleksandra (03) G Przecław
  77. Mardzińska Martyna 02) G Przecław 

Chłopcy Rocznik 2001/2003
  41. Stańkowski-Ciejak Szymon (01) G Przecław
  50. Ostrowski Eryk (03) G Przecław
  60. Pabin Krystian (03) G 6 Police (UKL Ósemka Police)
  66. Szymański Dawid (01) G Przecław
  67. Surma Bartosz (02) G 3 Police
  73. Bilicki Kornel (01) G Przecław