HISTORIA STARTÓW ZAWODNIKÓW UKL ÓSEMKA W LATACH 1997 - 2014
(zawody mistrzowskie w biegach przełajowych)


29.03.2014 - Kołczewo k/Międzyzdrojów - Mistrzostwa Polski Juniorów
juniorzy - 2000 m
22. Adamczyk Emanuela (96) 22.03.2013 - Gryfino - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
młodzicy - 1500 m / 2000 m
4. Łużyńska Patrycja (00) 18. Olender Rafał (00) 08.03.2014 - Police - Mistrzostwa Województwa
dzieci - 1000 m
3. Mikulska Gabriela (01) 22. Kowalak Aleksandra (02) 25. Komocka Julia (02) 26. Prabucka Weronika (03) 28. Czajkowska Weronika (02) 29. Burba Karolina (02) 32. Manerowska Nikola (02) 33. Walczak Aleksandra (02) 36. Zygmunt Kinga (02)
młodzicy - 1000 m / 1500 m
1. Łużyńska Patrycja (00) 18. Sapiński Radosław (99) 6. Zając Oliwia (00) 21. Goc Adrian (99) 13. Słowińska Joanna (00) 23. Olender Rafał (00) 15. Korobejko Laura (99) 16. Pastuszka Oliwia (00)
juniorzy młodsi - 1500 m / 3000 m
13. Błachowicz Andżelika (98) 12. Wilk Adrian (98) 15. Budzyński Dariusz (98)
juniorki - 3000 m
6. Adamczyk Emanuela (96)
seniorzy - 3000 m / 5000 m
3. Mikulska Agnieszka 83) 4. Klimkowski Szymon (94) 5. Rycak Bartosz (93)
23.03.2013 - Kwidzyn - Mistrzostwa Polski Juniorów
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
18. Adamczyk Emanuela (96) 85. Mąkosa Daniel (96) 09.03.2013 - Poznań - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
młodzicy - 1500 m
15. Błachowicz Andżelika (98)
dzieci - 1000 m
1. Łużyńska Patrycja (00) 7. Mikulska Gabriela (01) 23. Lewandowska Klaudia (01) 02.03.2013 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 1500 m
6. Błachowicz Andżelika (98) 14. Budzyński Dariusz (98) 12. Kraśnicka Dorota (99) 19. Partyka Cezary (99) 18. Korobejko Laura (99) 25. Goc Adrian (99) 23. Zyblewska Nikola (99) 26. Konasiuk Konrad (99) 27. Adamczyk Anastazja (99)
juniorzy młodsi - 3000 m
8. Mąkosa Daniel (96) 19. Przybysz Adrian (97)
juniorzy - 5000 m
3. Klimkowski Szymon (94)
seniorzy - 3000 m / 5000 m
4. Starachowska Natalia (93) 3. Saniewski Dariusz (81)
24.03.2012 - Szczecin - Mistrzostwa Polski Juniorów
juniorzy młodsi - 2000 m
33. Adamczyk Emanuela (96) 52. Jaskulska Justyna (96)
juniorzy młodsi - 3000 m
DNF Cyrankowska Ewelina (96)
juniorzy - 2000 m
35. Starachowska Natalia (93) 11.03.2012 - Gryfino - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
32. Błachowicz Andżelika (98) 28. Przybysz Adrian (97)
młodzicy - 2500 m
9. Wasielewska Paulina (97) 11.03.2012 - Gryfino - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1500 m / 2000 m
16. Błachowicz Andżelika (98) 14. Przybysz Adrian (97)
młodzicy - 2500 m
2. Wasielewska Paulina (97)
juniorzy młodsi - 2000 m
6. Adamczyk Emanuela (96) 8. Jaskulska Justyna (96) 13. Włodarczyk Ewa (96)
seniorzy - 3000 m
3. Saniewski Dariusz (81)
05.03.2011 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1500 m / 2000 m
4. Adamczyk Emanuela (96) 3. Jasiński Przemysław (96) 9. Wasielewska Paulina (97) 6. Mąkosa Daniel (96) 39. Impert Izabela (96) 13. Getka Patryk (97) 17. Mazurkiewicz Patryk (97)
juniorzy młodsi - 2000 m / 4000 m
3. Jasińska Magdalena (95) 7. Klimkowski Szymon (94)
juniorzy - 1500 m
4. Starachowska Natalia (94)
seniorzy - 3000 m / 4000 m
1. Nawrocka Paulina (90) 3. Saniewski Dariusz (81)
14.03.2010 - Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski
seniorzy - 4000 m / 4000 m
25. Nawrocka Paulina (90) 35. Czajkowski Tomasz (84) 29. Pakiet Agnieszka (88) 59. Woźniak Mariusz (88) 32. Łada Aleksandra (89) 61. Dybiżbański Wojciech (88)
seniorzy - 12000 m
40. Kalinowski Zbigniew (82) 13.03.2010 - Stargard - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
12. Jasińska Magdalena (95) 36. Jasiński Przemysław (96) 40. Więcek Wojciech (95)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
18. Starachowska Natalia (94) 31. Klimkowski Szymon (94) 06.03.2010 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 1500 m
3. Jasińska Magdalena (95) 10. Jasiński Przemysław (96)
juniorzy młodsi - 1500 m / 3000 m
7. Starachowska Natalia (94) 16. Klimkowski Szymon (94)
seniorzy - 3000 m / 6000 m
2. Nawrocka Paulina (90) 5. Czajkowski Tomasz (84) 3. Pakiet Agnieszka (88) 11. Woźniak Mariusz (88) 7. Łada Aleksandra (89) 12. Saniewski Dariusz (81) 14. Dybiżbański Wojciech (88)
14.03.2009 - Olszyna - Mistrzostwa Polski
seniorzy - 4000 m
31. Czajkowski Tomasz (89) 43. Woźniak Mariusz (88) 45. Kalinowski Zbigniew (82) 49. Sobczak Hubert (89) 07.03.2009 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1200 m
27. Grzanka Anna (94)
młodzicy - 1600 m
10. Jasińska Magdalena (95)
juniorzy młodsi - 1600 m
6. Starachowska Natalia (94)
juniorzy - 1600 m
8. Ignaczak Aleksandra (91) 10. Przybysławska Natalia (91)
seniorzy - 3000 m / 6000 m
3. Łada Aleksandra (89) 2. Czajkowski Tomasz (84) 4. Saniewski Dariusz (81) 5. Woźniak Mariusz (88) DNF Piasek Kamil (90) DNF Sobczak Hubert (89)
16.03.2008 - Kwidzyn - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 2000 m / 3000 m
53. Łada Aleksandra (89) 6. Piasek Kamil (90)
juniorzy - 4000 m / 6000 m
27. Nawrocka Paulina (90) 10. Sawicki Krzysztof (89) 43. Goc Agnieszka (89) 68. Dąbrowski Kamil (89)
seniorzy - 4000 m / 8000 m
9. Lewandowski Marcin (87) 15.03.2008 - Stargard - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m
20. Starachowska Natalia (93) 55. Grzanka Anna (94)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
22. Ignaczak Aleksandra (91) 17. Jopek Krzysztof (91) 24. Bułatowicz Bartek (91) 08.03.2008 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1600 m
4. Starachowska Natalia (93)
juniorzy młodsi - 1600 m / 2100 m
16. Ignaczak Aleksandra (91) 6. Jopek Krzysztof (91) 10. Bułatowicz Bartek (91) 19. Dybiżbański Kacper (91)
juniorzy - 2100 m / 3000 m
4. Łada Aleksandra (89) 4. Piasek Kamil (90) 17. Sobczak Hubert (89) 19. Dąbrowski Kamil (89) 23. Zdanowicz Łukasz (89)
seniorzy - 3000 m / 4000 m
4. Oberlan Paulina (88) 1. Lewandowski Marcin (87) 5. Rycko Mateusz (86) 6. Supron Piotr (84) 7. Saniewski Dariusz (81) 8. Krawczak Wojciech (87)
31.03.2007 - Stalowa Wola - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
juniorzy młodsi - 3000 m / 3000 m
24. Nawrocka Paulina (90) 5. Piasek Kamil (90) 17.03.2007 - Poznań - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m
27. Starachowska Natalia (93)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
27. Ignaczak Aleksandra (91) 17. Bułatowicz Bartosz (91) 35. Jopek Krzysztof (91) 38. Dybiżbański Kacper (91)
juniorzy młodsi - 3000 m
4. Nawrocka Paulina (90)
juniorzy - 2500 m / 4000 m
9. Oberlan Paulina (88) 12. Dąbrowski Kamil (89) 11.03.2007 - Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 3000 m
94. Sobczak Hubert (89)
seniorzy - 10000 m
19. Lewandowski Marcin (87) 03.03.2007 - Tychowo - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1100 m
11. Zacharska Żaneta (93)
młodzicy - 2000 m
6. Starachowska Natalia (93)
juniorzy młodsi - 2500 m
6. Bułatowicz Bartosz (91) 10. Dybiżbański Kacper (91)
juniorzy młodsi - 4000 m
1. Piasek Kamil (90)
juniorzy - 2500 m / 3000 m
11. Drobniewska Kamila (88) 5. Sobczak Hubert (89) 9. Kania Rafał (89) 10. Dąbrowski Kamil (89) 17. Zdanowicz Łukasz (89)
seniorzy - 4000 m
1. Saniewski Dariusz (81) 3. Zienkiewicz Wojciech (84)
01/02.04.2006 - Fukuoka (Japonia) - Mistrzostwa Świata
seniorzy - 4000 m
90. Lewandowski Marcin (87) 25.03.2006 - Włocławek - XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
28. Nawrocka Paulina (90) 26. Piasek Kamil (90) 19.03.2006 - Wejherowo - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 3000 m
55. Pokrzywiński Zbigniew (87)
juniorzy - 6000 m
1. Lewandowski Marcin (87) 11.03.2006 - Stargard - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
8. Ignaczak Aleksandra (91) 4. Bułatowicz Bartek (91)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
13. Nawrocka Paulina (90) 7. Piasek Kamil (90) 22. Łada Aleksandra (89) 18. Sobczak Hubert (89) 26. Grzanka Justyna (89) DNF Kania Rafał (89)
juniorzy - 2500 m / 3000 m
18. Drobniewska Kamila (88) 1. Lewandowski Marcin (87) 12. Pokrzywiński Zbigniew (87) 17. Kornicki Krystian (87) 04.03.2006 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 1600 m
10. Ignaczak Aleksandra (91) 3. Bułatowicz Bartosz (91)
juniorzy młodsi - 1600 m / 2300 m
13. Grzanka Justyna (89) 3. Piasek Kamil (90) 14. Łada Aleksandra (89) 7. Sobczak Hubert (89) 22. Kosikowski Paweł (89)
juniorzy młodsi - 2300 m / 3200 m
4. Nawrocka Paulina (90) 4. Kania Rafał (89)
juniorzy - 2500 m / 3000 m
12. Drobniewska Kamila (88) 3. Pokrzywiński Zbigniew (87)
seniorzy - 4000 m
4. Pokrzywińska Beata (87)
02.04.2005 - Białystok - XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
92. Łada Aleksandra (89) 115. Kania Rafał (89) 96. Zachęcka Żaneta (88) 12.03.2005 - Poznań - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m
8. Ignaczak Aleksandra (91)
młodzicy - 2500 m / 3000 m
4. Nawrocka Paulina (90) 2. Piasek Kamil (90) 14. Przybysławska Natalia (91)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
7. Zachęcka Żaneta (88) 4. Kania Rafał (89) 10. Łada Aleksandra (89)
juniorzy - 2500 m / 4000 m
2. Pokrzywińska Beata (87) 1. Lewandowski Marcin (87) DNF Ratajczyk Karolina (87) 05.03.2005 - Police - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 3000 m
2. Lewandowski Marcin (87) 05.03.2005 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 1500 m
9. Ignaczak Aleksandra (91) 32. Zachęcki Łukasz (91) 37. Cieluch Żaneta (91)
młodzicy - 1500 m / 2000 m
4. Nawrocka Paulina (90) 2. Piasek Kamil (90) 11. Przybysławska Natalia (91)
juniorzy młodsi - 1500 m / 2000 m
2. Łada Aleksandra (89) 6. Kania Rafał (89) DNF Zachęcka Żaneta (88) 23. Dąbrowski Kamil (89)
juniorzy młodsi - 2000 m
6. Kornicka Daria (89) 7. Kamińska Katarzyna (89) 8. Gocał Anita (89) 9. Grzanka Justyna (89)
juniorzy - 2000 m / 3000 m
5. Ratajczyk Karolina (87) 1. Lewandowski Marcin (87) 10. Mirowski Błażej (86)
juniorzy - 4000 m / 6000 m
2. Pokrzywińska Beata (87) 5. Kuźniewski Andrzej (87) 3. Kotfica Paulina (86) v 8. Pokrzywiński Zbigniew (87)
seniorzy - 4000 m / 10000 m
3. Sobczak Anna (85) 6. Kalinowski Zbigniew (82)
28.03.2004 - Płock - X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
juniorzy młodsi - 2000 m
46. Ratajczyk Karolina (87) 13.03.2004 - Wałcz - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m
7. Łada Aleksandra (89) 37. Kamińska Katarzyna (89)
młodzicy - 2500 m / 3000 m
11. Nawrocka Paulina (90) 6. Kania Rafał (89) 18. Kornicka Daria (89)
juniorzy młodsi - 3000 m
4. Kornicki Krystian (87)
juniorzy młodsi - 5000 m
16. Pażuchowski Daniel (88) 19. Pokrzywiński Zbigniew (87)
juniorzy - 2500 m
4. Pokrzywińska Beata (96) 8. Sobczak Anna (85) 06.03.2004 - Kwidzyn - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 2000 m
47. Pokrzywińska Beata (96) 28.02.2004 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1100 m / 1500 m
6. Łada Aleksandra (89) DNF Kania Rafał (89) 21. Bogdanowicz Sylwia (90) 28. Gocał Anita (89)
młodzicy - 1500 m / 2600 m
7. Nawrocka Paulina (90) DNF Pietraszewski Marcin (89) 8. Kornicka Daria (89) DNF Grzanka Justyna (89)
juniorzy młodsi - 1500 m / 2200 m
2. Ratajczyk Karolina (87) 4. Kornicki Krystian (87) 12. Zachęcka Żaneta (88) 11. Pokrzywiński Zbigniew (87)
juniorzy młodsi - 2900 m / 2200 m
12. Pażuchowski Daniel (88)
juniorzy - 2600 m
12. Pokrzywińska Beata (96)
seniorzy - 3000 m
2. Sobczak Anna (85) 4. Kamińska Małgorzata (62) 5. Krzepina Krystyna (61)
22.03.2003 - Międzyzdroje - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 3000 m
DNF Panas Marcin (85)
juniorzy - 6000 m
62. Kamiński Grzegorz (85)
seniorzy - 2000 m
46. Kalinowski Zbigniew (82) 08.03.2003 - Poznań - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
15. Łada Aleksandra (89) 10. Kania Rafał (89)
młodzicy - 3000 m
12. Chałupniczak Tomasz (88)
juniorzy młodsi - 3000 m
22. Pokrzywińska Beata (96) 28. Farbotnik Piotr (87)
juniorzy młodsi - 5000 m
12. Pokrzywiński Zbigniew (87)
juniorzy - 4000 m
29. Kamiński Grzegorz (85) 44. Panas Marcin (85) 01.03.2003 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1200 m
2. Łada Aleksandra (89) 28. Kamińska Katarzyna (89)
młodzicy - 1600 m
15. Gocał Anita (89) 7. Chałupniczak Tomasz (88) 8. Kania Rafał (89) 17. Pietraszewski Marcin (89)
juniorzy młodsi - 1600 m
22. Sylwestrowicz Małgorzata (87)
juniorzy młodsi - 2100 m
5. Pokrzywińska Beata (96)
juniorzy - 3500 m
4. Kamiński Grzegorz (85) 17. Panas Marcin (85)
23.03.2002 - Police - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
2. Ratajczyk Karolina (87) 13. Farbotnik Piotr (87) 16. Zachęcka Żaneta (88) 26. Chałupniczak Tomasz (88)
młodzicy - 3000 m
3. Krzywiec Grzegorz (87)
juniorzy młodsi - 2000 m / 3000 m
30. Pokrzywińska Beata (96) 27. Lis Arkadiusz (86)
juniorzy młodsi - 5000 m
16. Kamiński Grzegorz (85) 09.03.2002 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m
1. Zachęcka Żaneta (88) 14. Raczyńska Justyna (87) 30. Sylwestrowicz Małgorzata (87)
młodzicy - 2000 m / 2500 m
1. Ratajczyk Karolina (87) 3. Krzywiec Grzegorz (87) 13. Chałupniczak Tomasz (88)
juniorzy młodsi - ? m / ? m
x. Kamiński Grzegorz (85) x. Panas Marcin (85)
juniorzy - ? m
5. Sylwestrowicz Sylwia (84)
24.03.2001 - Leszno - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 3000 m
25. Ratajczyk Karolina (87) 5. Krzywiec Grzegorz (87) 45. Sylwestrowicz Małgorzata (87) 59. Pokrzywińska Beata (96)
juniorzy młodsi - 3000 m / 5000 m
15. Golgin Alicja (85) 17. Kamiński Grzegorz (85) 10.03.2001 - Szczecin - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 1500 m
6. Ratajczyk Karolina (87) 10. Tuczyński Damian (86) 11. Pokrzywińska Beata (96) 20. Farbotnik Piotr (87) 17. Sylwestrowicz Małgorzata (87) 28. Pokrzywiński Zbigniew (87) 19. Kuryło Jolanta
młodzicy - 2500 m
1. Krzywiec Grzegorz (87)
juniorzy młodsi - 2500 m / 4000 m
6. Golgin Alicja (85) 3. Kamiński Grzegorz (85) 8. Sobczak Anna (85)
15.04.2000 - ........ - Mistrzostwa Polski
juniorzy - 3000 m
64. Saniewski Dariusz (81) 01.04.2000 - Świątki - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
50. Sobczak Anna (85) 25. Tuczyński Damian (86)
młodzicy - 2500 m / 3000 m
11. Golgin Alicja (85) 17. Kamiński Grzegorz (85)
juniorzy - 3000 m
13. Saniewski Dariusz (81) 25.03.2000 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1200 m / 1800 m
4. Golgin Alicja (85) 33. Panas Marcin (85) 20. Sobczak Anna (85) 34. Krzywiec Grzegorz (87) 24. Pokrzywińska Beata (86) 48. Pokrzywiński Zbigniew (87) 30. Gosk Daria (86)
juniorzy - 1800 m
9. Ptaszkiewicz Grzegorz (83)
juniorzy - 3200 m
8. Saniewski Dariusz (81)
27.03.1999 - Świątki - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 1500 m / 2000 m
2. Chełmicka Karolina (85) 18. Nowicki Gabor (85) 21. Dołżańska Sandra (85) 19. Wnuk Marcin (84) 27. Nicińska Anna (85) 22. Nikel Marcin (85) 28. Litwin Lucyna (84) 52. Kamiński Grzegorz (85)
młodzicy - 2500 m / 3000 m
12. Wiewióra Izabela (84) 2. Nowicki Bartosz (84)
juniorzy młodsi - 3000 m
13. Ptaszkiewicz Grzegorz (83) 22. Kalinowski Zbigniew (82)
juniorzy - 3000 m
9. Saniewski Dariusz (81) 20.03.1999 - Police - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m
4. Dołżańska Sandra (85) 2. Nowicki Bartosz (84) 12. Sobczak Anna (85) 22. Golgin Alicja (85)
młodzicy - 1500 m / 2000 m
1. Chełmicka Karolina (85) 7. Nowicki Gabor (85) 2. Wiewióra Izabela (84) 12. Dudczak Andrzej (85) 9. Litwin Lucyna (84) 15. Wnuk Marcin (84) 20. Kamiński Grzegorz (85) 35. Tuczyński Damian (86) 36. Panas Marcin (85)
juniorzy młodsi - 1500 m / 2000 m
11. Golgin Anna (82) 8. Ptaszkiewicz Grzegorz (83) 14. Prokopowicz WOjciech (83) 22. Dąbrowski Konrad
juniorzy - 3000 m
8. Saniewski Dariusz (81)
04.04.1998 - Długie - Mistrzostwa Makroregionu
młodzicy - 3000 m
9. Nowicki Bartosz (84)
juniorzy młodsi - 2000 m / 5000 m
22. Golgin Anna (82) 10. Kalinowski Zbigniew (82) 21.03.1998 - Stargard - Mistrzostwa Województwa
młodzicy - 1000 m / 2000 m
3. Nicińska Anna (85) 3. Nowicki Bartosz (84) 13. Golgin Alicja (85) 6. Ptaszkiewicz Grzegorz (83) 28. Witkowska Aneta (83) 11. Prokopowicz Wojciech (83) 38. Szymacha Katarzyna 25. Wnuk Marcin (84)
młodzicy - 2000 m / 3000 m
1. Chełmicka Karolina (85) 15. Głogowski Bartosz (84) 6. Litwin Lucyna (84)
junior młodszy - 2000 m / 3000 m
4. Golgin Anna (82) 6. Kalinowski Zbigniew (82)
22.03.1997 - Długie - Mistrzostwa Makroregionu
juniorzy młodsi - 1500 m
24. Malec Katarzyna (82) 6. Kalinowski Zbigniew (82) 58. Golgin Anna (82)
juniorzy młodsi - 2500 m
10. Sobocińska Agata 18. Żelazko Katarzyna (81) 23. Witkowska Aneta (83)
juniorzy - 2500 m
24. Libuda Agnieszka 08.03.1997 - Wapnica - Mistrzostwa Województwa
młodzicy
1. Lewandowski Marcin (87) 2. Tuczyński Damian (86) 1. Balcerzak Adriana (84) 2. Nowicki Bartosz (84) 3. Błazińska Justyna (84) 3. Głogowski Bartosz (84) 6. Wiewióra Izabela (84) 7. Bieniek Kamil 8. Nicińska Anna (85) 14. Żak Małgorzata 18. Dąbrowska Marta
juniorzy młodsi
10. Nycz Kamila 77. Balcerzak Przemysław 23. Malec Katarzyna (82) 24. Witkowska Aneta (83) 4. Żelazko Katarzyna (81) 1. Kalinowski Zbigniew (82) 6. Sobocińska Agata 9. Golgin Anna (82)
juniorzy
8. Libuda Agnieszka 9. Żelazko Agnieszka 4. Reszka Emilia