14.09.2019 - Białogard - Mityng KL Iskra Białogard



W dniu 14 września 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białogardzie odbył się Mityng KL Iskra Białogard W zawodach udział wzięło 206 zawodników. Piękny, słoneczny dzień spowodował, że wielu zawodników cieszyło się z nowych "życiówek".
Klub nasz reprezentowany był przez 28 zawodników, którzy 19-krotnie poprawili one swoje rekordy życiowe uzyskując siedmiokrotnie V klasę sportową.
Najlepsze wynik osiągnęły: Weronika Jasiak w biegu na 100 metrów wynikiem 13,94 (V klasa sportowa) oraz w biegu na 200 metrów wynikiem 28,73 (V klasa sportowa); Oliwia Piwońska w biegu na 100 metrów wynkiem 14,07 (V klasa sportowa), rekord życiowy poprawiony aż o 1,31 sekundy; Natalia Stefańska w biegu na 200 metrów wynikiem 29,13 sekundy (V klasa sportowa) oraz Martyna Borejza w skoku w dal wynikiem 4,55 (V klasa sportowa).



100 metrów K. elim.

 6. Jasiak Weronika (07)        -   13,94 (rek. życ. +0,01)     (V kl. sport.)
 8. Piwońska Oliwia (06)        -   14,07 (rek. życ. +1,31)     (V kl. sport.)
10. Kaźmierczak Aleksandra (06) -   14,67 (rek. życ. +0,32)
12. Garsztka Nadia (07)         -   14,84
14. Boczkowska Nadia (08)       -   14,92 (rek. życ. +0,21)
15. Rudnik Julia (06)           -   14,97 (rek. życ. +0,49)
16. Ceniuch Anna (05)           -   14,99 (rek. życ. +0,28)
20. Fila Amelia (08)            -   15,28
21. Sosnowska Amelia (07)       -   15,29 (rek. życ. +0,11)
22. Kaźmierczak Alicja (03)     -   15,34 (rek. życ. +0,06)
23. Jatczak Natalia (05)        -   15,42
27. Jendrzejczak Patrycja (04)  -   15,56
29. Tamulonek Julia (09)        -   15,79 (rek. życ.)
31. Piekarska Natalia (08)      -   15,93
33. Kalińska Joanna (04)        -   15,95
38. Wajer Oliwia (09)           -   17,53
39. Kubicka Nikola (08)         -   17,62

100 metrów K. finał

 6. Piwońska Oliwia (06)        -   14,23                       (V kl. sport.)

200 metrów K.

 6. Jasiak Weronika (07)        -   28,73                       (V kl. sport.)
 7. Piwońska Oliwia (06)        -   29,06 (rek. życ.)           (V kl. sport.)
 8. Stefańska Natalia (05)      -   29,13 (rek. życ. +0,27)     (V kl. sport.)
 9. Malicka Paulina (02)        -   29,19
13. Borejza Martyna (04)        -   30,68 (rek. życ. +0,24)
14. Oberlan Julia (02)          -   30,80
15. Wieczorek Agnieszka (02)    -   30,90
16. Kaźmierczak Aleksandra (06) -   31,04
17. Budner Julia (06)           -   31,18
18. Ceniuch Anna (05)           -   31,31 (rek. życ. +1,78)
20. Sosnowska Amelia (07)       -   31,75 (rek. życ. +3,59)
21. Rudnik Julia (07)           -   31,93 (rek. życ. +3,38)
22. Garsztka Nadia (07)         -   32,13
23. Fila Amelia (08)            -   32,92
24. Tamulonek Julia (09)        -   33,99 (rek. życ.)
25. Piekarska Natalia (08)      -   34,84

300 metrów K.

 4. Kucharska Bogumiła (03)     -   47,13
 9. Komocka Julia (02)          -   48,60
11. Gadomska Maja (05)          -   50,49 (rek. życ. +2,36)

800 metrów M.

 9. Przybysz Adrian (97)        - 2:19,65

skok w dal 1 K.

 4. Borejza Martyna (04)        -    4,55 (rek. życ. +0,13)     (V kl. sport.)
 5. Wieczorek Agnieszka (02)    -    4,44 
 8. Bogacka Wiktoria (06)       -    4,22

skok w dal 2 K.

 2. Boczkowska Nadia (08)       -    4,10 (rek. życ.)
 4. Budner Julia (06)           -    3,93