11.03.2017 - Police - 32. Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych



11 marca 2017 roku na Polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbyły się 32. Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych. W ramach Mistrzostw odbyły się także Mistrzostwa Województwa Ośrodka Lekkiej Atletyki w Szczecinie (program Ministerstwa Sportu i Turystyki - "Lekkoatletyka dla każdego!"). W zawodach udział wzięło 541 zawodników, w tym 53 w Biegu Głównym oraz 488 w biegach młodzieżowych. Zwycięzcą Biegu Głównego mężczyzn na dystansie 8 kilometrów: został Tomasz Dzijak (LLKS Pomorze Stargard) w czasie 29,45 min. oraz wśród kobiet na dystansie 6 kilometrów Paulina Wasielewska z Polic w czasie 24,41 min. Wsród Policzan najszybciej swoje biegi pokonali: Kamil Bieniek oraz i zwyciężczyzni biegu kobiet Paulina Wasielewska. W kategorii zawodników klubowych zwyciężył Piotr Pawliński oraz Gabriela Mikulska.


Najlepsze zawodniczki w kategorii Kobiet

Najlepsi zawodnicy w kategorii Mężczyzn

Open Mężczyźni 8 km

   1. Dzijak Tomasz (98) LLKS Pomorze Stargard        - 0:29,45
   2. Bieniek Kamil (84) Stop Wycince Drzew           - 0:30,01
   3. Pawliński Piotr (85) UKL Ósemka Police          - 0:30,33
--------
   5. Prabucki Jarosław (77) UKL Ósemka Police        - 0:31,13
  13. Anyszewski Dominik (87) UKL Ósemka Police       - 0:35,57
  15. Petersburski Robert (74) UKL Ósemka Police      - 0:37,17
  18. Mirowski Błażej (86) UKL Ósemka Police          - 0:38,22

Open Kobiety 6 km
   1. Wasielewska Paulina (97) Police                 - 0:24,41
   2. Murawska Wioletta (69) Parkrun Szczecin         - 0:26,00
   3. Mikulska Gabriela (01) UKL Ósemka Police        - 0:26,55
--------
   7. Kotarska Anna (74) UKL Ósemka Police            - 0:30,06
  10. Gocał Anita (89) UKL Ósemka Police              - 0:32,25

Rocznik 2010 i młodsi Dziewczęta 250 m
   1. Goliszewska Helena (10) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)

Rocznik 2008/2009 Dziewczęta 500 m
   1. Fila Amelia (08) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
   4. Piekarska Natalia (08) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)

Rocznik 2008/2009 Chłopcy 500 m
   1. Buchowski Andrzej (08) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
   2. Opas Szymon (09) UKL Ósemka Police (SP 56 Szczecin)
   3. Buchowski Błażej (08) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)

Rocznik 2006/2007 Dziewczęta 600 m
   1. Jasiak Weronika (07) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  15. Tarocińska Maja (06) UKL Ósemka Police (SP 2 Police)
  17. Czajkowska Wiktoria (06) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
  23. Dobosz Zuzanna (06) UKL Ósemka Police
  27. Piwońska Oliwia (06) UKL Ósemka Police
  30. Budner Julia (06) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  34. Rorbach Oliwia (06) UKL Ósemka Police
  36. Karpińska Amelia (07) UKL Ósemka Police
  37. Dudek Emilia (08) UKL Ósemka Police (SP 1 Police)
  41. Jatczak Karolina (06) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  45. Wach Wiktoria (06) UKL Ósemka Police

Rocznik 2006/2007 Chłopcy 600 m
   5. Dobieżyński Alan (06) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
  12. Zapałowski Filip (07) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
  15. Grygorcewicz Jan (07) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
  16. Wójtowicz Szymon (08) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)

Rocznik 2004/2005 Dziewczęta 800 m
  19. Borejza Martyna (04) UKL Ósemka Police (SP 8 Police)
  39. Ceniuch Anna (05) UKL Ósemka Police (SP 2 Police)
  62. Morawian Amelia (04) UKL Ósemka Police (SP Pilchowo)
  66. Nosek Nikola (04) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  70. Szafran Julia (04) UKL Ósemka Police (SP 1 Police)
  77. Jatczak Natalia (05) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  82. Pawłowska Dominika (05) UKL Ósemka Police (SP Pilchowo)
  85. Morawian Michalina (05) UKL Ósemka Police (SP Pilchowo)

Rocznik 2004/2005 Chłopcy 800 m
   1. Urtnowski Kacper (04) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)
  27. Wysocki Nikodem (05) UKL Ósemka Police (SP 3 Police)

Rocznik 2002/2003 Dziewczęta 1000 m
   7. Prabucka Weronika (03) UKL Ósemka Police
  10. Kucharska Bogumiła (03) UKL Ósemka Police
  31. Komocka Julia (02) UKL Ósemka Police

Rocznik 2002/2003 Chłopcy 1000 m
   5. Pabin Krystian (03) UKL Ósemka Police
  29. Kalinowski Jakub (03) UKL Ósemka Police (G 4 Police)
  48. Stachowiak Michał (03) UKL Ósemka Police (G 1 Police)

Rocznik 2000/2001 Dziewczęta 1000 m
  11. Gładek Edyta (00) UKL Ósemka Police (G 3 Police)

Rocznik 2000/2001 Chłopcy 1000 m
   1. Petersburski Krystian (01) UKL Ósemka Police