12.05.2019 - Szczecin - Zachodniopomorskie Zawody LDK! Nestle Cup 2019


W dniu 12 maja 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie przy ulicy Litewskiej 20 odbyły się Zachodniopomorskie Zawody LDK! Nestle Cup 2019. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy 9-krotnie stawali na podium. Drugie miejsce wywalczyli: Nadia Boczkowska (U12), Filip Zapałowski (U14) - obydwoje w biegu na 60 metrów; Weronika Jasiak (U14) w skoku w dal ze strefy, Weronika Jasiak (U14) oraz Kamil Graboń (U14) w biegu na 300 metrów. Trzecie mejsce wywalczyli: Weronika Sadowska (U14) i Amelia Fila (U12) w biegu na 60 metrów; Natalia Stefańska (U16) w skoku w dal. Najbardziej nielubiane czwarte miejsce wywalczyły: Oliwia Piwońska (U14) w biegu na 300 metrów oraz Nadia Boczkowska (U12) w skoku w dal ze strefy. W zawodach udział wzięło 533 zawodników z całego województwa.




U12

60 metrów K.

 2. Boczkowska Nadia (08)       -    9,24 (rek. życ. +0,49)
 3. Fila Amelia (07)            -    9,31 (rek. życ. +0,11)
 6. Goliszewska Helena (10)     -    9,48 (rek. życ. +0,26)
19. Orzeł Wiktoria (08)         -    9,87 (rek. życ. +0,39)
41. Jakubowska Katarzyna (09)   -   10,72
46. Kubicka Nikola (08)         -   11,01 (rek. życ. +0,02)
48. Psuj Maja (09)              -   11,06
51. Szremska Karina (08)        -   11,37 (rek. życ. +0,46)
54. Prieditis Matylda (08)      -   11,49 (rek. życ. +0,76)
56. Graboń Nikola (09)          -   11,59

60 metrów M.

14. Kaźmierowski Rafał (09)     -    9,94

skok w dal strefa K.

 4. Boczkowska Nadia (08)       -    3,88
11. Fila Amelia (08)            -    3,64
35. Prieditis Matylda (08)      -    2,98 (rek. życ. +0,23)
36. Orzeł Wiktoria (08)         -    2,92
45. Graboń Nikola (09)          -    2,35

U14

60 metrów K.

 3. Sadowska Weronika (06)      -    8,49 (rek. życ. +0,14)
 6. Garsztka Nadia (07)         -    8,91 (rek. życ. +0,08)
14. Rudnik Julia (07)           -    9,18 (rek. życ. +0,01)
15. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    9,27 (rek. życ. +0,11)
16. Bogacka Wiktoria (06)       -    9,27
20. Olender Anastazja (07)      -    9,55 (rek. życ. +0,12)
32. Jatczak Karolina (06)       -   10,00

60 metrów M.

 2. Zapałowski Filip (07)       -    8,53 (rek. życ. +0,11)
 6. Graboń Kamil (07)           -    8,87
10. Kunze Kamil (07)            -    9,07 (rek. życ. +0,20)
17. Ganakowski Mikołaj (06)     -    9,32
18. Legęcki Mikołaj (07)        -    9,33
20. Wojtowicz Szymon (06)       -    9,46 (rek. życ. +0,80)
25. Stasiak Robert (07)         -    9,72
28. Machnowski Antoni (06)      -    9,94
34. Niewiadomski Mateusz (06)   -   11,01

300 metrów K.

 2. Jasiak Weronika (07)        -   46,26 (rek. życ. +0,12)    (IV kl. sport.)
 4. Piwońska Oliwia (06)        -   48,83 (rek. życ. +0,18)

300 metrów M.

 2. Graboń Filip (07)           -   48,16

600 metrów K.

10. Czajkowska Wiktoria (06)    - 2:01,16

1000 metrów M.

10. Grygorcewicz Jan (07)       - 3:36,61 (rek. życ. +1,70)

skok w dal strefa K.

 2. Jasiak Weronika (07)        -    4,43
 6. Sadowska Weronika (06)      -    4,21
 9. Kaźmierczak Aleksandra (06) -    4,12
10. Rudnik Julia (07)           -    4,10
18. Olender Anastazja (07)      -    3,87
40. Garsztka Nadia (07)         -    3,21

U16

100 m K.

 8. Stefańska Natalia (05)      -   14,18 (wiatr: +2.7)
13. Gadomska Maja (05)          -   14,76 (wiatr: +2.7)
16. Ceniuch Anna (05)           -   14,99 (wiatr: +3.4)
19. jendrzejczak Patrycja (04)  -   15,18 (wiatr: +2.7)
25. Morawian Amelia (04)        -   15,43 (wiatr: +3.4)
30. Jatczak Natalia (05)        -   15,71
35. Morawian Michalina (05)     -   16,58 

100 m M.

 6. Orjanik Dawid (04)          -   12,40 (wiatr: +2.5)
11. Wysocki Nikodem (05)        -   12,92 (wiatr: +2.5)

300 m K.

12. Ceniuch Anna (05)           -   52,19

skok w dal K.

 4. Stefańska Natalia (05)      -    4,51 (rek. życ. +0,01)     (V kl. sport.)
 6. Gadomska Maja (05)          -    4,01 (wiatr: +2.2)
 8. Jatczak Natalia (05)        -    3,64 
10. Morawian Michalina (05)     -    3,55
    Morawian Amelia (04)        -    NM

U18

100 m K.

 5. Malicka Paulina (02)        -   13,66 (wiatr: +3.0)
 6. Komocka Julia (02)          -   13,86 (wiatr: +2.9)
 7. Oberlan Julia (02)          -   14,25 (wiatr: +2.9)
 8. Wieczorek Agnieszka (02)    -   14,61 (wiatr: +2.9)

100 m M.

 6. Kalinowski Jakub (03)       -   12,12 (wiatr: +2.3)
 7. Stachowiak Michał (03)      -   12,70 (wiatr: +2,3)

200 m K.

 3. Malicka Paulina (02)        -   28,53
 4. Oberlan Julia (02)          -   29,47 (rek. życ. +0,19)
 7. Wieczorek Agnieszka (02)    -   31,20 (wiatr: +2.7)