29.04.2017 - Złocieniec - Mistrzostwa Województwa UKS i MKS



6 medali wywalczyli policcy lekkoatleci podczas Mistrzostw Województwa UKS i MKS w Lekkiej Atletyce, które 29 kwietnia 2017 roku odbyły się w Złocieńcu. Przy pochmurnej i mroźnej pogodzie padło wiele bardzo dobrych wyników. Medale dla naszego klubu wywalczyli: srebrne - Paulina Malicka w biegu na 300 metrów wynikiem 45,45 sek. oraz Weronika Prabucka w rzucie dyskiem wynikiem 21,93 m; brązowe - Natalia Andrzejewska w skoku w dal wynikiem 4,15m, Karolina Burba w pchnięciu kulą wynikiem 7,75 m, Jakub Kalinowski w biegu na 100 metrów wynikiem 12,59 sek. oraz Krystian Pabin w biegu na 300 metrów wynikiem 41,27 sek. Na duże wyróżnienie zasłużyła debiutantka, 11-letnia Hanna Kuczyńska, któa w skoku w dal zajęła 4 miejsce wynikiem 4,11 m. oraz 12-letnia Michalina Morawian, która w trakcie biegu na 100 metrów potknęła się w połowie dystansu, nie upadła i chwilę po złapaniu równowagi kontynuowała swój bieg.
Nasi zawodnicy na 45 osobostartów 30-krotnie uzyskali lub poprawiali swoje rekordy życiowe.


Paulina Malicka

Najlepsza debiutantka Hanna Kuczyńska

MŁODZICY

100 metrów K. (elim.)

 6. Komocka Julia (02)         -   13,95                       (V kl. sport.)
 7. Andrzejewska Natalia (02)  -   13,95                       (V kl. sport.)
12. Jasiak Weronika (07)       -   14,91 (rek. życ. +0,18)
13. Morawian Amelia (04)       -   15,02 (rek. życ. +0,58)
14. Marchlewska Patrycja (05)  -   15,10 (rek. życ.)
15. Wieczorek Agnieszka (02)   -   15,20
17. Gadomska Maja (05)         -   15,74 (rek. życ.)
19. Bogacka Aleksandra (04)    -   15,82 (rek. życ.)
20. Piwońska Oliwia (06)       -   16,07 (rek. życ.)
21. Stefańska Natalia (05)     -   16,27 (rek. życ.)
22. Ceniuch Anna (05)          -   16,27 (rek. zyc.)
23. Dobosz Zuzanna (06)        -   17,91 (rek. życ.)
24. Morawian Michalina (05)    -   17,98 (rek. życ.)

100 metrów K. (finał)

 5. Komocka Julia (02)         -   14,04                       (V kl. sport.)

100 metrów M. (elim.)

 4. Kalinowski Jakub (03)      -   12,65 (rek. życ. +0,50)     (V kl. sport.)
 9. Stachowiak Michał (03)     -   15,13 (rek. życ. +0,31)

100 metrów M. (finał)

 3. Kalinowski Jakub (03)      -   12,59 (rek. życ. +0,06)     (V kl. sport.)
 6. Stachowiak Michał (03)     -   15,09 (rek. życ. +0,04)

300 metrów K.

 2. Malicka Paulina (02)       -   45,45                      (IV kl. sport.)
 3. Prabucka Weronika (03)     -   45,60 (rek. życ. +0,81)    (IV kl. sport.)
 7. Kucharska Bogumiła (03)    -   47,15 (rek. życ. +0,76)     (V kl. sport.)
 9. Burba Karolina (02)        -   48,83
11. Oberlan Julia (02)         -   49,22
16. Tarocińska Maja (06)       -   56,09 (rek. życ.)

300 metrów K.

 4. Pabin Krystian (03)        -   41,27

skok w dal K.

 3. Andrzejewska Natalia (02)  -    4,15
 4. Kuczyńska Hanna (05)       -    4,11 (rek. życ.)
 6. Jasiak Weronika (07)       -    3,80 (rek. życ.)
 7. Wieczorek Agnieszka (02)   -    3,74
 8. Morawian Amelia (04)       -    3,72
 9. Oberlan Julia (02)         -    3,69
10. Bogacka Aleksandra (04)    -    3,57 (rek. życ.)
11. Morawian Michalina (05)    -    3,49 (rek. życ.)
12. Ceniuch Anna (05)          -    3,45 (rek. życ.)
13. Komocka Julia (02)         -    3,30
14. Stefańska Natalia (05)     -    3,22 (rek. życ.)
15. Gadomska Maja (05)         -    2,84 (rek. życ.)
16. Piwońska Oliwia (06)       -    2,80 (rek. życ.)

skok w dal M.

 3. Kalinowski Jakub (03)      -    4,85 (rek. życ.)
 6. Stachowiak Michał (03)     -    3,73 (rek. życ. 0,14)

kula 3 kg K.

 4. Burba Karolina (02)        -    7,75 

dysk 0,75 kg K.

 2. Prabucka Weronika (03)     -   21,93 (rek. życ.)

JUNIORZY

100 metrów M.

11. Przybył Emil (01)          -   14,50 (rek. życ.)

skok w dal M.

 4. Przybył Emil (01)          -    3,79 (rek. życ.)